Bude se moci ještě Beck vrátit

BRATISLAVA – Měl by se vzpamatovat! Tenista Karol Beck (24) to svým nejnovějším obviněním, že zakázaný Clenbuterol mu podal loni v září někdo ze slovenského daviscupového týmu, to opravdu přehnal. Poštval si proti sobě i ty, kteří pevně stáli za ním loni v době, kdy se jeho dopingová story pouze začínala. Tedy členy týmu a svazových funkcionářů – těch málo lidí, kteří ještě věřili v jeho nevinu. Zřejmě si neuvědomuje, že si tím možná i zárubně cestu zpět do týmu po odpykání trestu.

Beckovi už 1. listopadu uplyne prvn & aacute; polovina z dvouletých & eacute; ho trestu.O rok by teoreticky mohl být op & auml; ť členem daviscupov & eacute; ho t & iacute; mu Slovenska. & Bdquo; Jak se v & scaron; pokud chce po t & yacute; ch obviněních vr & aacute; tit? & Ldquo; p & yacute; ta se ať & aacute; pavo i nejmenovaných & yacute; představitel tenisu & eacute; ho sv & auml; zu. Místo toho, aby rod & aacute; k ze Zvolena při & scaron; zabarvené spousta & eacute; ho a spol. pozdravit, povzbudit v d & ocirc; ležíte bar & aacute; žovom s & uacute; boji s Belgií, vinu za svůj životn & yacute; pro & scaron; Lap h & aacute; Dže na jejich hlavy.A to i přesto, že minul & yacute; rok před a během pam & auml; tn & eacute; ho fin & aacute; lov & eacute; ho z & aacute; pasu Davisova poh & aacute; ra s Chorvati & aacute; tskom kv & ocirc; li němu mlčel cel & yacute; t & iacute; m jako partiz & aacute; ni a tv & aacute; ril se, že o jeho pozit & iacute; v něm dopingovém testu nikdo nic neví.

téže partii, s níž bez mrknutí oka přebral po fin & aacute; le k & oacute; piu Davisova poh & aacute; ra, určen & uacute; pro zdolání & eacute; ho finalistu a p & yacute; & scaron; i se jí ve své vitr & iacute; ne, se nyní odvděčil tak & yacute; mto osočování & iacute; m. & Bdquo; Samozřejmě, že mě to rozc & uacute; lilo jako každý & eacute; ho v t & iacute; me, ale na tak & eacute; to ataky já nejsem ochotni & yacute; reagovat, & ldquo; řekl n & aacute; m lek & aacute; r n & aacute; & scaron; ho t & iacute; mu MUDr.Roman Fano.

Karol Beck v & scaron; pokud t & yacute; m svou odvahu vyčerpal. Nena & scaron; zabarvené ji na to, aby se t & iacute; mu omluvil za svůj podíl viny na tom, že Slovensko ve fin & aacute; le neuspělo. Ani na to, aby při & scaron; zabarvené do hlediska NTC a podobně jako b & yacute; val & yacute; tenista Karol Kučera z ní Slov & aacute; kov povzbuzoval. A také na zvednutí telef & oacute; nu, aby se ke svým obviněním vyjádřil, aby je vysvětlil.