Chcete-li pracovat v jazykové tábory jsou vybrány dobrovolníků

Chcete-li pracovat v jazykové tábory jsou vybrány dobrovolníků. Již odhalil touhu pomáhat studentům asi 1000 studentů z 25 ukrajinských univerzit.

Navíc, tam jsou návrhy z reproduktorů, kteří chtějí na podporu projektu. Materiály vyvinuté pro ukrajinské a mezinárodních dovolená v čechách s dětmi dobrovolnických organizací, jako je například “British Council”, “mírové sbory”, “Světový kongres Ukrajinců” a další.

Взгляд-на-раннее-развитие-детей2

4. Jazykové tábory jsou připraveni přijmout 27.000 studentů.
Na začátku června, budou tyto školy, které jsou připraveny k uvedení na své základně jazykové tábory, ať 27.000 studentů. Jako dobrovolník projektu, přesné datum otevření táborů dosud.

Provozovat tábory budou 2-3 týdny. Kontrola docházky, nikdo nebude. Pokud dítě nemá rád, může se již přijde.

Je třeba poznamenat, že trh je nasycen návrhy na dětskou rekreaci. Například, mnoho soukromých denní tábory v Kyjevě, které mají exkluzivní program aktivit pro děti.

V letních měsících, budou všechny ukrajinské školy fungují jazykové letní tábor. Tyto informace Oznámil to ministr školství Sergei ukončí.

Tábory budou organizovány v rámci ukrajinského dobrovolnického projektu.

V současné době, nehovoříme o které dovolená v čechách s dětmi jsou nutné k účasti na projektu, všechny školy, které musí nést odpovědnost dosáhnout děti.

Ale ministr uvedl, že je vhodné, aby projekt do všech škol.

Obvykle v červnu, děti jsou v táborech dovolená v čechách s dětmi, které již nejsou opodstatněné. Takže v tomto roce navrhla otevřít třítýdenní letní škole angličtinu na základě sekundárního vzdělávání.

V budoucnu to může být navržen společenský program učit anglicky. Ve skutečnosti, podle skončí, ale ne moderní vzdělání, bez angličtiny a otázku její studium – jeden z klíčových otázek vzdělávání.

Do projektu jazykových letních táborů Ministerstvo školství a vědy Ukrajiny přiláká ukrajinské dobrovolnických organizací a jednotlivých dobrovolníků z jiných zemí, kteří jsou rodilí mluvčí.

Metodický rozvoj anglického jazyka letních táborů poskytují Brity, amerických a kanadských organizací. Ukázka z doporučení bude na oficiálních internetových stránkách Ministerstva školství.

Ministr školství a vědy, poznamenal, že Summer School of English – jeden z nejvýznamnějších projektů Ministerstva celostátního významu.

1. Dětský tábor nedaleko Kyjeva “čerstvé” (g Pushcha Voditsa).
Program zimní změny tam: “EnglishTime” (podpora a rozvoj znalosti anglického jazyka prostřednictvím her a tvůrčích činností), rekreaci, studium kultury jiných zemí, vánoční questy, oslavy Vánoc, zimní míč dovolená v čechách s dětmi, tisková konference s Santa Claus, video -Chat se Santou a další překvapení.