Istnieją inne wujka i cioci, które oczekują bardzo słodkie i przyjazne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich wchłaniają a oferują. Naszym przeznaczeniem stanowi im zapoznać, iż takie rzeczy trwają w świecie. Nie grozić ich, jak przygotować się do tego, iż mogą kosztować ukraść lub zwabić. Zaczęłam mówić te negocjacje z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Są inne wujka i cioci, które oczekują bardzo przyjemne oraz łagodne, ale stanowią niesamowite pomysły wobec dzieci. Umieją one dochodzić dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Dokonać im obrazy, potrafią nawet zabić. Tacy wszyscy mogą natrafić się w życiu, trzeba zapoznać się je śledzić. Wyobraź sobie, że działasz sama, i ja będę ostrą wujkiem. Będę cię namawiać, i wtedy rozejrzę się trochę, że nie ma nikogo, zamknę i mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz od razu zacząć krzyczeć, wołać o dotacja, wzywać do siebie każdą uwagę. Mówić, że ostatniego wujka nie wiesz, oraz on przebywa cię ukraść.

Zaczęli chodzić, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. Wtedy mówię: “Wiesz, obok mnie w bloku jest prowadzący kocięta. Chodź, ja ciż je oddam”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak żebym wtedy przygotował (klikněte zde) sprawca) nie Chce, i tutaj nagle biorę ją i. Oraz ona zużywa oniemiały z zdumienia. Rozpoczynamy się śmiać, zadanie nie powiodło się. Wszystko od przodzie. Najważniejsze, pamiętaj, że w karmieniu dziecka ważne jest, by nie krzyczeć, i dawać i cisza wszystko wyjaśnić.

Tak działali wiele miesięcy, dopóki nie zapoznała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem poszli do Niemiec, i oddał przypadek sprawdzić moje zainteresowania. Poszliśmy z pociechą do zakładu. Magazyn stanowi obfity, wielopiętrowy, z fontannami i restauracji. Dostała jej lody, posadziła na ławce i komunikuję: “Istnieję tu za szybą, jedz lody i zdobądź w oddział”, i sama poleciała do biura. Weszłam, zaś on okazał się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę sprawy, nie umiała się oderwać i odeszła na piętro. A tu słyszę wrzaski mojego dziecka. Obok mnie uczucie w pięty, rozwojem na dynamicznych schodach temu. Także z powłoki widzę taki obraz — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają zbytnio nią i sprawdza złapać ją zbyt uchwyty i uspokoić. Czyli dziecko przypomniał sobie całe moje wiedze: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — i zaskoczyła krzyczeć.

Bardzo aktualne jest jeszcze wtedy pełnia wskazywać pracy po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wiążą dzieci do seksu, tak nazywają. Tudzież ciż (zobacz) obywatele mogą nas przyjść wszędzie. Dziecko musi rozumieć o siebie zadbać. Naucz go informować NIE, oraz przede wszystkim w nauczeniu dziecka trzeba pozwolić polecać NIE potrzeba. Jeżeli on planuje należeć powiedzieć “nie”, wtedy z zewnątrz te może właśnie powiedzieć.

Gdyby on nie stanowi prawna ciż oczywiście wymieniać, to rozumiejcie, że i nowym i boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie istniałoby w celach dorosłych, pewnie dodatkowo z ust dać. Każdy duży stanowił dla mnie autorytetem, a ja nic nie mogłam przyjąć, nawet gdyby mi robili źle. Miałem 14 lat, jak ja jakoś poleciała do kina i odbieram, że gość położył mi rękę na kolanie. Jestem wszystka wyciśnięty i odrzuciła się, ręka była się niezwykle mocne. Ja w granica siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem rzuciła się i wyszła (vidieť) z klasie, również istniałoby mi wstyd. Teraz, kiedy przypominam sobie ostatni moment i kontroluję, myślę, że warunek w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i wzbraniać się. I nawet z pozornie nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki chcą cię dotknąć, śmiało i głośno zacznij mówić: “Zatem co wywołujesz? (více zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — I popełniać toż powinien całym a wobec, by obecne im istniałoby wstyd za siebie, zaś nie dziecku za to, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie przechodzą (zobacz tutaj) z kina, zaś nie twoja pociecha lub syn.