Musíme začít s cílem stanovit přepínač do polohy ON

Musíme začít s cílem stanovit přepínač do polohy ON. Pro aktivaci kraba je třeba klepat jeho pařát. V důsledku oklepávání v 3-5 sekund krab bude ovládán. Aby bylo zajištěno, že vaše krab může běžet déle, musíte kliknout na jeho pařát a držet ho za 1 sekundu. V důsledku toho bude krab běžet po dobu 15 sekund.

Když krabí drápy jsou v aktivním režimu, působí jako tlumiče. Pokud krab klopýtnutí na cestě k překážce, okamžitě odjet do zad.
9b00f7d4468e2986d13cc853f3de99ca

Horní část krabí skořápky mohou být otevřeny. Je to jeden malý krab. Všechny krabi shell, které existují pro Sha-Sha, můžete zajít do některého z nich. Proto je zde možnost změn různých shell krabi. Mimochodem skořápka lze zakoupit samostatně od krabů.

Když je krab nachází v režimu spánku, přepne se do úsporného režimu. Chcete-li jeho baterie by mohla být o něco déle, je nutné vypnout kraba v těch okamžicích, kdy jste se nebude hrát.

Jaké jsou druhy rádiem řízených automobilů, a jak je získat?

Rádiem řízené stroje, což je velmi vzrušující zážitek, konvenčně rozdělen do auta se spalovacím motorem a elektromotorem.

Nejjednodušší stroje jsou elektrická pokud jde o jejich provoz potřebuje účtován pouze baterii.

Rádiem řízené řízení stroje jako nejen děti, ale i pro profesionály zapojené v závodě, stejně jako ženy. V tomto zjistí příjemnou zábavu, a dokonce i hazardní hru, protože s pomocí rádiem řízené automobily může zajistit skutečnou soutěž. Závodní za účasti těchto strojů může být provedena na speciálně připravené trati, a jejich vítězové jsou oceněny.

Podívejme se, jaké druhy strojů a tříd v rádiu, tam jsou dodnes.

Popularita Rádiem řízené stroje lze snadno vysvětlit, protože vedení to přináší pocit pohonu a obrovské potěšení. Tyto pocity nikdy nemůže být získány počítačové hry. RC auta se spalovacími motory jsou velmi jednoduché ovládání. Mohou být ovládány s poměrně velkou vzdálenost, a oni jsou velkou kapacitu a vysokorychlostní manévrovatelnost. Chcete-li zvolit Rádiem řízené auto s spalovacích motorů určených pro vybírat z velkého počtu modelů je ten, který by byl vhodný pro úkoly, které mu.