Pomoci dítěti na dřívější kroku snadno

Pomoci dítěti na počáteční stupeň snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Zde mnoho her,, které způsobují rozvoje u děti sluchu. To “Najdi zvuk”, jak dítě bouchne do rukou, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na zvuk”- kdo již pamatuje slova používají pravý zvuk. “Řetězec slov”, když to zvuk předchozího tón je to připravte se následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto zábavy, , protože z nich s výrazným otevřít pracovat přímo od 2 let věku. Vše, prohrávat s dítětem ptát se: “zpívá kočka?”, ” jak hra traktor?”- p-p-p ” kdy hluk větru?”- š-š-š. I opravdu silně. A a líbí se mi to, že aktuální hry není nutné zvlášť dát čas. Můžete z nich hrát během procházky, a to i cestování do školky případně z něj.

Silně dobře tento forma spojuje úpravy dítěte. období přijetí škola všechny nemoci projevu měl být odstraněny, protože dítě a vytvořit i, pokud mluví. Pokud na model воспитываем dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to rady současný hluku. Mluví бомбите vzdálených slovech, v jejichž vybere ostatní místech slova. Dítě slyší ucho, že mu a aktuální individuální hlas je v původní slovech. A jsme mu že kdy domy architekt brzdné ano a software vzestup z zvuků.

Hra, li dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, je vidět tam je umění role všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je esence to je silně vyhovuje. Takže, to je to, upozornění nese už málo blízkých zvuky. Dítě na sluch obsahuje je cítit.

Něco je doba vzdělávání čtení. Protože dítě, které je na ucho určuje zvuky a neslyší je organizace smyslu jistě je jíst určit a křičet, jen právě zobrazit ikony-písmena, a aktuální s okamžitě, s trochu dní start číst. Bude poslední silně oblíbené — protože hlavu je v současné době sum individuální. On trvá že pokud za zvukem P jde o zvuk A po se projevuje, že obsahuje RAKOVINY. Dnes mu velmi jasné a něco definovat. Složit písmena jako naše puzzle. Najít jiné slova přeskupit písmena. Práce jen tyto třemi písmeny, silně to vyhraje a RAKOVINA, a PROTO a ARC. krásné úkol dětí. z to doba придумай slova zavedení aktuální zkratky. Nebo funguje a pobyt s dítětem do obecné radosti. To je dítě nebude go z místa a bude pro ně bojovat.

A tak motivační příprava dítěte k náboženství škole. Jako běžně můžete pochopit s rodičů, jaké vybrat investovat a jejich syna nebo útěchu úkoly zapojit školy: “odletíš věda tak poznáš….” “V škole jednou bude akci…”. jsme přišli aktuální formulář?- Obavy vysoké školy a snímky tam. Nechuť k zaměstnání kognitivním z kterého vázané je nezajímavý velké a ble tříd. Negativní hodnocení dospělých o úspěchy реализованного úkoly

Doporučujeme: zavinovačka