Postele s mechanizmom hojdačke

Postele s mechanizmom hojdačke

Pediatrov je potrebné detskú postieľku bol stacionárne a že dieťa mohlo hojdať na spanie, odporúča sa použiť samostatný kolísku. Avšak, zakaždým na rock dieťa, jemne ju vyberte z kolísky a dať do postele – je problematický: mnohé deti z tohto prebudiť, plač a musí začať znova. Ale v tejto situácii existuje riešenie: musíte si kúpiť posteľ, ktorá môže hojdať matrac do detskej postieľky, ale má zátku. V súčasnej dobe existuje niekoľko modifikácií tohto detského nábytku.
detskaja
Po prvé, sa zaokrúhli na posteli bežca. To môže hojdať zo strany na stranu, ako to bolo zastavil. Na zátke sa môže zostať natrvalo, keď dieťa vyrastie. Táto konštrukcia je považovaná za univerzálny a umožní mladým rodinám ušetriť peniaze na nákup postieľku.

Po druhé, to nie je o nič menej populárne posteľ s kyvadlom hojdačka mechanizmom. Tieto postele sú na podlahe nohách stacionárne, ale dno s ňou doskami pripojená, je možné vyklopiť lištu až štyrmi kyvadiel. , Ak bola ponúknutá lôžka sa tohto mechanizmu, je potrebné zistiť, či sa jedná o možnosť jeho státie. Výhodou tohto návrhu lôžok je matrac do detskej postieľky, že môžu mať kolieska, tak ich poradie prechodu z miestnosti do miestnosti.

Zhitomir.info: Ako si vybrať detské postieľky
lôžka transformátory

Nie je to zlá voľba – kúpiť posteľ, ktorá môže byť premenená na prebaľovací stôl, ak jej bočné steny umiestniť dosku. V skutočnosti vo väčšine postieľke zavinuté dieťa veľmi nepríjemné, a ak plienky rozkladať na svoje vlastné pohovke alebo v posteli, a potom si ľahla na chrbát dieťa, tráviť čas s ním manipulovať, a potom zámenu plienok, potom čoskoro si všimnete, že bolí chrbát. Na druhú stranu, nie každý má svoje miesto v byte BabyNabytek detský obchod, zvlášť inštalovať pelenalnik.

Ale v spravodlivosť musím povedať, že takmer všetky detské postele – do istej miery transformátorov. Napríklad, väčšina lôžok môže byť inštalovaný na dne inej úrovni. Aj keď je dieťa malé, môže byť nad dnom, a keď vyrastú – to je lepšie vynechať dno drobček spadol, prebúdza v neprítomnosti matky.

Mnoho lôžok nakláňa alebo vypadne z plavidla. Keď najmladšie dieťa stane predškolák, doska z postele a môžu byť úplne odstránené, previesť ju do krásnej “sofa”.
Aký by mal byť detské lôžko

Skúmali sme podrobne designu je vybavený posteľami pre deti. Je však potrebné hovoriť o materiáloch, z ktorých je z lôžka. Najlepšie považovať prírodného dreva a prírodných vlákien BabyNabytek detský obchod sieťoviny s prídavkom syntetických (samozrejme v primeranom pomere). Mriežka sa častejšie používa v arénach, ale existujú modifikácie do postele, kde to je používané tiež. Ale oveľa viac možno nájsť drevené postele. Oni neuvoľňujú škodlivé výpary, dobré umyť, majú estetický vzhľad.