Pro začátek byste měli

trávit čas venku je pro růst a vývoj malého dítěte velmi důležité. Ale co dělat, pokud děti nejsou schopni mluvit, a rodiče mají zcela nezávisle sledovat výběr dětského oblečení na procházku. V této věci nelze vybrat extrémní nebo zabalit dítě k přehřátí nebo vyzkoušet nervy na cool. Vzhledem k tomu, že dítě nereaguje na vás, je to studený nebo horký, ale nebojte se, pojďme se podívat na několik tipů, jak se oblékat své dítě na procházku.

Pro začátek byste měli věnovat pozornost na ročním období a venkovní teplotě. Již nyní je možné vyvodit určité závěry a předem připravit oblečení pro procházku. Nezapomeňte, že při procházce v kočárku miminko málo pohybu, což znamená, že bude potřebovat víc oblečení než vy, aby se zahřál. Tam již dlouho osvědčené pravidlo, které je třeba dodržovat “. Dejte na dítě, o něco teplejší než samotné šaty”

Je důležité věnovat pozornost kvalitě dětského oblečení. Přírodní látky, které jsou prodyšné vlastnosti, zachycují teplo, absorbuje vlhkost, pomáhají neomotávejte dítě, ale nenechte ho před mrazem. Můžete dávat pozor na speciální spodní prádlo, které mají všechny tyto vlastnosti nebude bránit dítě.

9

V zimě, kdy je venkovní teplota nižší než -15, je nutné nosit zimní oblek. Pod ním nosit spodní prádlo set a teplé oblečení. Další věcí, nemusí být při těchto teplotách. To je nejlepší dát přednost palčáky spíše než rukavice, palčáky, protože ruce se před mrazem po delší dobu. Šátky mohou být použity, je-li horní uzavřený volný oděv, jakož i při -20 ° C, je-li nezbytné zakopat osobu. Je důležité vybrat ty správné boty.

– Je třeba vytvořit atmosféru v domě, nejpříznivější pro všechny činnosti dítěte, ať už je to studium, koníčky nebo dobrý odpočinek;
– Je nutné získat určité nástroje, které pomáhají vaše dítě sledovat čas: Hodiny a stolní hodiny, časovač, kalendář – to vše je nepostradatelné v procesu plánování schopností,
– Rodiče by měli vysvětlit svému dítěti rozdíl mezi “důležité” a “nezbytné”, aby se naučil priority.