Suchá nejde na kvalifikaci US Open

BRATISLAVA – Slovenská tenistka Martina Suchá nepřidá svou devátou účast v řadě na závěrečném grandslamovém turnaji sezóny US Open v New Yorku (27. srpna – 9. září).

“Po presti & aacute; vce na nasbírání energie, kter & uacute; jsem si stanovila po Wimbledonu, s & iacute; ce již tr & eacute; nujeme, ale m & aacute; m probl & eacute; my s prav & yacute; m ramenem,” řekla ve & scaron; Pondělí pro agent & uacute; ru SITA 26letý & aacute; Novoz & aacute; mčanka a dodala: “Něco podobn & eacute; ma tr & aacute; pilo už před třemi lety, potíže se vr & aacute; tili před Wimbledonem a nyní op & auml; ť. Věřila jsem, že více než měsíc bez rakety v ruce mi prospěje, ale moment aacute; ln st & aacute; le nem & ocirc; zem hrát naplno, zejm & auml; pod & aacute; vat. Nem & aacute; smysl cestovat do Ameriky.Chod & iacute; m na terapii, zatím mi to pom & aacute; ha a trochu se to lep & scaron; & iacute ;. Nej & scaron; & iacute; ch p & aacute; r dn & iacute; uk & aacute; že, zda absolvuji d & ocirc; kladné & scaron; í vy & scaron; etfiení. Ob & aacute; vam se pr & iacute; padn nepříznivé diagn & oacute; zy. D & uacute; fam, že neobsahuje nezbytnost oper & aacute; ce. “

Držitelka dvou singlů & yacute; ch titulů z hlavn & eacute; ho okruhu WTA ( 2002 Hobart, 2004 Qu & eacute; bec City) se připravuje pod veden & iacute; m kouče Borise Borgulu na kurtech bratislavském & eacute; ho Interu a na její fyzičku dozer & aacute; Rudolf P & aacute; tek. & scaron; armantn & aacute; prav & aacute; čka, kter & aacute; se v profi-kolotoči pohybuje již od roku 1996, v minulosti figurovala i na 37.příčce ve světovém žebrem & iacute; čku dvouhry (dub & iacute; l 2002), ale do sez & oacute; ny 2007 vst & uacute; pila až na 84. postu a od té doby se vytratila na s & uacute; časné & eacute; 156. místo. Ve Flushing Meadows, kde debutovala v roce 1999 a od té doby ať & yacute; bala, by tedy musela absolvovat bud & uacute; cot & yacute; ždňov & uacute; kvalifik & aacute; ci stejně jako při prvn & yacute; ch dvou & scaron; Start. Newyorský & yacute; m maximem M. Suché předběžně sest & aacute; va 3. kolo ze sez & oacute; ny 2001. Loni prohrála v 1. kole hlavní s & uacute; těžené s dvacátou třetí nasazenou Ruskou Annou Čakvetadzeová 4: 6, 1: 6.
< br /> terají & scaron; í slovensk & aacute; Žebra & iacute; kulicka & aacute; & Scaron; tvorka by se v pr & iacute; padě pozit & iacute; vn v & yacute; voje mohla objevit na okruhu už do konce září: “Uvidíme & iacute; me.I & scaron; lo by o nějak & eacute; men & scaron; í turnaje v Eur & oacute; pe. Na začátek nevylučuji & uacute; část na akcích ITF – tak, jak mi to dovol & iacute; zda nadiktuje žebro & iacute; ček. “V s & uacute; vislosti s & scaron; portovou bud & uacute; ctností M. Such & aacute; avizovala hraní” na pln & yacute; & Uacute; v & auml; zek “a skon & scaron; tatovala:” Moj & iacute; m nej & scaron; & iacute; m cílem bude n & aacute; vrat do renkingovej horní stovky. Zatím nehodláte & aacute; m věnovat pozornost nějak & yacute; m in & yacute; m aktivity & aacute; m. Chci se koncentrovat na tenis. Cokoliv in & eacute; pr & iacute; de ​​na řadu až po ukončen & iacute; kari & eacute; ry.