Tento typ snímků se provádí ve formě kovového rámu

Hill-frame
Tento typ snímků se provádí ve formě kovového rámu, který je pokrytý látkou odlišných textury a barvy. Jedinou výhodou těchto snímků je jejich nízká cena. Nevýhodou je, že snímky nemají dorazy, které by se drželi dítě. Z tohoto důvodu je proces koupání na kopci, nemůže být bezpečné, a dítě musí neustále udržovat. Kromě toho, je posuvná rám nemá přísavek, které ji drží na dně vany.
mebli_0005
Hill-houpací síť
Pro novorozence ideální možností by bylo nákup horské dráhy, houpací síť, která je vyrobena z jemné síto a napnuta přes spodní části pánve, bezpečně upevněny s háčky.

Podpůrná matrace
Vyměňte kopec může podpůrný matrace, anatomický tvar, který pevně drží dítě. Je vhodný pro všechny typy van a výrazně usnadňuje péči o dítě. Matrace vyrobené z moderních materiálů, takže po použití ji stačí opláchnout a pověsit zaschnout speciální smyčce. Pravda je taková zařízení má hmotnostní limit a je vhodný pro děti od 3 do 8 kg.

Typy míst
Když dítě začne růst a pozemky, proces koupání mu dává ještě větší radost. A v tomto smyslu bylo bezpečnější, vyvinuli speciální místa pro koupelny, které pevně drží dítě v sedě.

Standardní sedadla pro koupelnu
Sedačka do lázně provádí v podobě bezpečnostní zastávky ráfku a tříslech, která neumožňuje, aby dítě vyklouznout z ní v procesu výroby úpravu vody. Sedadlo je pevně připevněn k povrchu lázně čtyřmi přísavkami a non-skluzu. Kromě toho některé z ráfku sedačce zdobí se všemi druhy korálků a hraček, které se používají k dítě zábavnou další prvek.

Rotující Sedadlo do vany
Toto sedadlo lze otočit o 360 °, což umožňuje nejen matka umýt dítě na všech stranách, ale také otočit jej v průběhu hry. Otáčení sedadlo lze zablokovat v jakékoliv poloze nebo mají přísavky.

Univerzální vysoká židle
Tato sedačka má odnímatelné nohy a přísavky, která umožňuje jeho použití nejen při koupání, ale později. V případě potřeby je křeslo lze složit a přepravovat na jiné místo, nebo odstraněna pro skladování.