US Open: Stop Ljubicic, Agassi & lt; i & gt; přežil & lt; / i & gt; 1. kolo

NEW YORK – Největším překvapením úvodního hracího dne na závěrečném grandslamovém tenisovém turnaji roku US Open v New Yorku (dotace 18,585 mil. USD) je vypadnutí nasazené mužské trojky Ivan Ljubicic. Holohlavý Chorvat nestačil na Španěla Feliciano Lopeze, který po takticky i herny téměř bezchybném výkonu zvítězil 6: 3, 6: 3, 6: 3.

“Když jsem se podíval na los, věděl jsem, že to bude & scaron; ichta. Tak & uacute; hladk & uacute; prohru jsem v & scaron; pokud nečekal.Lopez return místy mé podání, jak se mu zachtělo, “komentoval 27letý & yacute; Chorvati & aacute; t.

Kromě Ljubicic se v & uacute; vodn & yacute; ch 24 s & uacute; bojích mužských & eacute; ho singlu l & uacute; čili z nasazen & yacute; ch hr & aacute; čů i F & iacute; n Jarkko Nieminen (13.), Argent & iacute; nčan Jose Acasuso (24.), jeho krajan Juan Ignacio Chela ( 31.) a i jedin & yacute; slovensk & yacute; z & aacute; stupci Dominik spousta & yacute; (19.). Ten na svém jubilejním 40. grandslamovém turnaji bez pfieru & scaron; ení a při desáté newyorské & uacute; části nestačil na Rusa Michaila jižní & eacute; ho / 5: 7 , 1: 6, 3: 6 /, s kter & yacute; m prohrál v kari & eacute; re už popáté (bilance 1: 5). “Dělal jsem, co jsem mohl, ale s & uacute; per byl lep & scaron; & iacute ;.Umí na mě zahrát, jednoduše to ne & scaron; lo, “komentoval pro R & aacute; dio VIVA spousta & yacute ;.

Událostí & uacute; vodn & eacute; ho dne byl postup 36-ročn & eacute; ho Andreho Agassiho přes Rumuna Andreia Pavela. V setkat & iacute ;, kter & eacute; skončilo po půlnoci newyorských & eacute; ho času, potřebovala l & uacute; znehodnocení se legenda na zdolání h & uacute; ževnat & eacute; ho s & uacute; pera & scaron; Čtyři sety a 211 min & uacute; t, nakonec vyhrála 6: 7 (4), 7: 6 (8), 7: 6 (6), 6: 2. Agassi zahrál v setkat & iacute; 67 v & iacute; tažné & yacute; ch & uacute; rů, z toho 17 es (Pavel 59/14). z jeden & aacute; stich brejků & yacute; ch možnost & iacute; proměnil p & auml; ť. Rod & aacute; kz Las Vegas ve své dvacáté první a z & aacute; roveň rozl & uacute; kulicka & uacute; části ve Flushing Meadows post & uacute; pil po sedmnáct & aacute; sty jednou do 2. kola.Tam ho čak & aacute; nasazen & aacute; osmička, finalista letošního & eacute; ho Australian Open, Kypřan Marcos Baghdatis.

“Je to velk & yacute; talent. Jeden z t & yacute; ch hr & aacute; čů, na kter & yacute; ch se OPLA & iacute; chodit dívat,” řekl o s & uacute; pérové ​​charismatický & yacute; Američan a dále pokračoval: “Slibuji, že jsem připraven & yacute; hrát naplno. Fyzicky jsem v pořádku. A děkuji předem fan & uacute; & scaron; Ikom za to, že mě op & auml; ť povzbudí. V & auml; č & scaron; & iacute; hluk než 24 000 ti & yacute; ch Newyorčanů neví udělat nikdo, “smál se do mikrof & oacute; nu Johna McEnroea Agassi.V z & aacute; vere duelu s Pavel, ve kterém mu i & scaron; lo o pokračování v kari & eacute; re, se v & scaron; pokud téměř neubral & aacute; nil slz & aacute; m. “Netu & scaron; il jsem, že to bude Emocion & aacute; ln až tak & eacute; vyp & auml; t & eacute ;. nepaměti & auml; t & aacute; m se, abych někdy předtím & yacute; m zahr & aacute; val mečbol a 20 000 lid & iacute; přitom povstalo,” dodal. Zdolání & yacute; Pavel podotkl: “Byl to velk & yacute; a těžký & yacute; z & aacute; pas po každé str & aacute; nce. V z & aacute; vere jsme měli toho už oba dost. Běhali jsme z jedné strany na druh & uacute; a já jsem byl už dost unaven & yacute ;.V jistém momentě, když jsem vedl 4: 0 ve třetím setu, jsem si myslel, že už to m & aacute; m v suchu. Bohužel m & yacute; lil jsem se. “

K americké Fiestě v & uacute; vodn & yacute; den US Open se přidal i Andy Roddick. & Scaron; AMPI & oacute; nz roku 2003 nedal & scaron; anci Franc & uacute; Zovi Florentia serrata az dvorce ho vyprovodil po v & yacute; sledku 6: 2, 6: 1, 6: 3. “Jsem v pohodě. Lep & scaron; & iacute; v & yacute; sledek na & uacute; vod jsem si nemohl přát, “komentoval Roddick.

V ženské části pav & uacute; ka se zrodilo jedno v & auml; č & scaron; í překvapení, když p & auml; tn & aacute; sta nasazen & aacute; Němka Anna -Jen Gr & ouml; nefeldov & aacute; nestačila na 19-ročn & uacute; Franc & uacute; zku Aravane Rezaiov & uacute; (96. v žebrech & iacute; čku WTA Tour) a podlehla 6: 2, 0: 6, 4: 6.Zpoždění & yacute; začátek pondělků & eacute; ho programu pro d & aacute; zd v & ocirc; bec neprek & aacute; žal Belgičanka Justine Heninové-Hardennovej kter & aacute; potřebovala na zdolání Italky Marie Eleny Camerinovej pouze 15 gemů a 74 min & uacute; t. Druh & aacute; nasazen & aacute; hr & aacute; čka turnaje sv & iacute; těží 6: 2, 6: 1. “Nehrála jsem dobře, trochu mě rozladil d & aacute; zd a minim & aacute; ln možnost tr & eacute; ning po pr & iacute; chodu z New Havenu. I tak & eacute; v & iacute; ťazstvo v & scaron; pokud na & uacute; vod pote & scaron; & iacute ;,” komentovala 24 ročn & aacute ; Belgičanka, newyorský & aacute; v & iacute; těžkého z roku 2003. potrat & aacute; pila se & scaron; AMPI & oacute; nka z roku 2004 Ruska Světlana Kuzněcova & aacute ;.Ve vyrovnaném setkat & iacute; & Scaron; está nasazen & aacute; nakonec zdolala Němku Sandru Kl & ouml; selov & uacute; 6: 2, 2: 6, 6: 3.