VIDEO V zápase Chelsea s PSG se jiskřilo: Ibrahimovič a Costa se nechutně předvedli

CHARLOTTE – Belgický brankář Thibaut Courtois zařídil fotbalistům Chelsea výhru 2: 1 nad Paris St.

Germain na přípravném turnaji v USA, kdy zazářil v penaltovém rozstřelu.Nejprve chytil dva pokusy soupeře a nakonec sám proměnil rozhodující kop.

Courtois, který z pozice jednotky Chelsea vystrnadil v minulé sezóně Petra Čecha, přišel do hry na začátku druhého poločasu místo Begovic za stavu 0: 1 po gólu Ibrahimoviče.Sám už gól ze hry nedostal a Moses vyrovnal. Rozhodovali penalty, ve kterých na straně Chelsea zklamal jen Cuadrado, naopak na COURTOISE nevyzrálou Bahabeck a brazilský stoper Thiago Silva.

V sedmé sérii si vzal míč sám Courtois a nechytatelnou tvrdou střelou do horního rohu branky nedal šanci svému protivníkovi Salvatore Sirigu, kterému se pak šel z kolegiality ospravedlnit.

Mimo jiné se “blesklo” i hvězdní útočníci Zlatan Ibrahimovič a Diego Costa. Naturalizovaný Španěl ve službách Chelsea už v první minutě nechutně napadl Serge Aurier. Svého kolegu “pomstil” Švéd Ibrahimovic, když loktem ve výskoku udeřil obránce Johna Terryho.Ani jeden ze zákroků nebyl potrestán kartou.