Winter Kids Camp “karpatský Tale”

Náklady – 2500 Kč za 7 dní.

2. Winter Kids Camp “karpatský Tale.”
(Město Volovets, Zakarpatská oblast, 10 km od lyžařského střediska Podobovets).
Děti půjdou na 2 výlety, zúčastnit se informačních a rekreačních aktivit, jako je “Miss” Carpathian Tale “,” Photocross “,” Hledání pokladu Hutsul Ivanka “, hokej, lyžování a sáňkování, vánoční koledy a tak dále.

Удаление зубов у детей3

Náklady – od UAH 3750, 10 dní. Pro děti 6-16 let.

3. Camp “Zimní Banana” v Zakopane (Polsko).
Pro děti 12-18 let. Kluci čekat: lyžování, bruslení, sáňkování, snowboarding a sněhové kočky, aquapark, vánoční koncert v kostele, vánoční koncert festivalu “Svět pohádky říši divů”, prohlídky s průvodcem a dalších aktivit v lyžařském středisku.

Náklady – 600 eur + 650 hřivny za 8 nocí a 9 dní.

4. Zimní dovolená v Praze (Česká republika).
Pro děti od 12 let, kteří mají rádi sport a anglicky. Náklady 650 eur po dobu 8 dní. Vzdělávání v jazykových programech se provádí na základě pražského Education Center, který je jedním z největších školicích center v Praze pro zahraniční studenty, kteří chtějí pokračovat vysokoškolského vzdělávání na základě rozpočtu v České republice.

Ještě více dětské zájezdy

1. Zimní tábor “Bod Camp 2.015” (Slovensko).
Děti čekají studium angličtiny s Brity, diskoték a sledování filmů v angličtině, lyžování, školení a semináře v oblasti aktivního a veselé poradců, hry, a rodiče – denní foto-blog (http://pointcamp.com.ua / blog /).

Náměty na dovolenou v tomto roce – vánoční svátky.
Náklady – 500 eur.

2. zimní Jamm tábor pro mládež (13-17 let) u Kyjeva.
Tento kreativní tábor. Rest doprovází Toto školení pěti oblastech: design studio, divadlo, Rock Band, TV-studio a taneční klub. Teenageři čekají na mistrovských kurzech, příprava na koncerty, vánoční večírek, výlet do vodního parku a hostující koncertů.

Cena – 5900 hřiven.

3. Zimní dovolená v městském táboře “Začněte hned!” (Kiev).
Dílny pro děti z “Spustit nyní!”. Můžete si vybrat různé programy a vyzkoušet v různých směrech: marketing a reklamu, žurnalistiku a řečnictví dovednosti, advokacii, školení vedení a komunikace, fotografií, designu a hudby.

Náklady týdenní kurz z 5 lekcí – 1500 hřivny.

4. Dětská Camp Projekt “Úspěch Workshop”
U Kyjeva (obec Kozin). Děti se učí rozvíjet a dělat filmy.

Náklady – 3900 Kč (8 dní), 7400 USD (15 dní).